Wróć do listy
Restauracja Folwark Rzeszów
rezerwacje@folwark-restauracja.com
www.folwark-restauracja.pl
www.facebook.com/RestauracjaFolwark
+48 17 857 12 75
Zaplanuj dojazd
Opis
Menu
Opinie
Oferta

Restauracja Folwark to klimatyczne miejsce oddalone od zgiełku miasta, które nie tylko pozwoli się zrelaksować w gronie najbliższej rodziny i znajomych, ale również zapewni wyjątkowe przeżycia kulinarne. Rzeszowska restauracja Folwark usytuowana jest w kompleksie budynków Folwark Center, który znajduje się na osiedlu Słocina. Restauracja Folwark oferuje dogodny dojazd i bezpłatny parking, a jednocześnie daje możliwość rozsmakowywania się w wyśmienitej kuchni w wyjątkowej atmosferze gwarantowanej przez zaciszną okolicę.

Restauracja czynna jest przez wszystkie dni tygodnia od 11:00 do 22:00. Doświadczeni i wykwalifikowani kucharze dbają o maksymalne zadowolenie gości, dlatego menu ciągle jest rozbudowywane o różnorodne dania, np. dania na zimno, dania na ciepło czy desery tworzone na podstawie własnych receptur. Restauracja Folwark w Rzeszowie wykorzystuje znane i lubiane przepisy reprezentujące kuchnię polską oraz śródziemnomorską. W restauracji wykonywane są przede wszystkim dania tradycyjne w nowoczesnej odsłonie, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające podniebienia znajdą tutaj coś dla siebie.

Wszystkie dania serwowane przez Restaurację Folwark stworzone są ze starannie wyselekcjonowanych składników, które pochodzą od zaufanych i regionalnych dostawców. Restauracja stawia na najwyższej jakości produkty, które są podstawą smacznych, zdrowych i świeżych posiłków.

Klienci restauracji Folwark w Rzeszowie mogą zdecydować się na organizację w niej przyjęć okolicznościowych (urodzin, chrzcin, styp czy też wesel), jak również spotkań o charakterze biznesowym (m.in. wynajmujemy sale konferencyjne i pokoje hotelowe). Restauracja serwuje codziennie śniadania dla gości hotelowych oraz dla gości z poza hotelu. Rzeszowska restauracja Folwark została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem "Tripadvisor Travellers' Choice 2022" stanowiącym swego rodzaju potwierdzenie dla wykwintnej i jednocześnie smacznej kuchni, estetycznego i klimatycznego wnętrza oraz przyjemnej atmosfery.

 

Restauracja Folwark Rzeszów - Google Maps ocenaRestauracja Folwark Rzeszów - Ocena Tripadvisor Folwark Restauracja Rzeszów - Instagram 

 

Folwark Rzeszów: Resturacja Rzeszów, Hotel Rzeszów

 
Zobacz również