O nas

O nas

FOLWARK CENTER – to unikalny koncept kompleksu budynków handlowo-usługowych urządzonych w stylowy i kameralny sposób o łącznej powierzchni 3200m, które zlokalizowane są w samym centrum dynamicznie rozwijającego się osiedla Słocina w Rzeszowie.

Prestiżowa lokalizacja przy głównym skrzyżowaniu ul. Paderewskiego i ul. Witolda to gwarancja ogromnego potencjału w zdobywaniu przyszłych klientów.

Naszym atutem jest kompleksowość oferowanych usług w parze z ich najwyższą jakością.

 

Folwark Center przewidziano bogatą bazę usług z branży beauty, zdrowia, sportu, gastronomi oraz wypoczynku. Dodatkowo Parking obiektu zlokalizowany jest paczkomat Inpost oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Dzięki czemu w jednym miejscu można spełnić wiele potrzeb codziennego życia bez potrzeby odwiedzania wielu lokalizacji w Rzeszowie.

 

Miejsce w jakim leży Folwark Center to malownicza okolica położona w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Szafera który sprzyja relaksowi z dala od zgiełku miasta. Obiekt posiada przestrony i bezpłatny parking na którym nigdy nie brakuje miejsc do parkowania. Zarazem 1min od Folwark Center znajdują się przystanki komunikacji miejskiej z których kursują regularnie autobusy linii 6, 14, 16, 36, 46, 49, N2. Folwark Center mieści się w nie dalekiej odległości od zjazdu na autostradę A4 oraz drogi expressowej S19 dzięki której można w szybki sposób dotrzeć do zachodniej i północnej części Polski lub Lotniska Rzeszów- asionka.

 

Folwark Center dostępna jest kameralna Siłownia wyposażona w profesjonalny sprzęt najwyższej jakości marki Technogym oraz Thornfit. Naszym motem jest „jakość, a nie ilość” dzięki czemu klienci którzy cenią wysoką jakość oraz kameralne wnętrza siłowni z pewnością docenią właśnie naszą siłownie.

 

Wnętrzach Folwark Center prowadzona jest Restauracja Folwark która otrzymała prestiżową odznakę „Tripadvisor Travellers Choice 2021”. Kameralne wnętrza restauracji oraz dwa patia z pewnością przypadną do gustu wielbicielom spożywania posiłków w ciszy, spokoju i niespotykanej atmosferze. Restauracji Folwark dostępne są smaczne dania regionalnej kuchni Polskiej jak również dania kuchni Śródziemnomorskiej która są przygotowywane z najwyższej jakości składników. Zarazem Restauracja specjalizuje się i świetnie się do tego nadaje do organizacji różnego rodzaju wydarzeń rodzinnych i biznesowych która mogą się odbywać w jednej z dwóch wydzielonych sal (VIP-roomy).

 

Plan