Wróć do listy
Szkoła Tańca M&K Dansin
mkdansin@gmail.com
www.mkdansin.pl
www.facebook.com/mkdansin
+48 500 419 049
Zaplanuj dojazd
Szkoła Tańca M&K Dansin powstała z pasji i miłości do tańca oraz chęci dzielenia się nią ze światem przez parę taneczną najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S”: Klaudię i Michała. Jesteśmy II-Vicemistrzami Polski w kategorii show w tańcach standardowych, wielokrotnymi laureatami i finalistami ogólnopolskich turniejów tańca oraz instruktorami z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Taniec od zawsze miał jedno z najważniejszych miejsc w naszych życiach - dzięki tańcu się poznaliśmy i taniec nas połączył. 
 
Specjalizujemy się w przygotowywaniu choreografii do pierwszego tańca dla przyszłych Par Młodych. Zgodnie z sentencją „Taniec to nieme wyznanie miłosne” staramy się, by pierwszy taniec był dla Nowożeńcow niezapomnianą chwilą, rozpoczynającą wspólne życie. Dokładamy wszelkich starań, by nauka przebiegała w swobodnej atmosferze a lekcje tańca były sposobem spędzenia wspólnie czasu oraz chwilą wytchnienia od ślubnych załatwień. 
 
Prowadzimy również zajęcia z zakresu tańca użytkowego i towarzyskiego, latino solo dla pań, zajęcia taneczne dla dzieci oraz szkolimy w systemie Pro-Am. 
 
Oferujemy także atrakcje weselne, takie jak ciężki dym i fontanny iskier do pierwszego tańca, fotobudkę, neon, transport gości oraz pokazy i naukę tańca podczas imprez okolicznościowych.
Zobacz również