Wróć do listy
Dietetyk / psychoterapeuta
fundacja@zywienioweabc.com.pl
www.zywienioweabc.com.pl
www.facebook.com/zywienioweabc
+48 666 111 439
Zaplanuj dojazd
W Folwark Center można skorzystać z usług dietetycznych psychodietetycznych, trenera karmienia oraz psychologicznych/psychoterapii.
 
Usługi realizowane przez Fundację Żywieniowe ABC pomogą osobom, które zmagają się z zaburzeniami odżywiania m.in. anoreksją, bulimią, otyłością, wybiórczością pokarmową, ARFID, jak również neofobią, alergiami czy nietolerancjami pokarmowymi. 
 
Celem Fundacji żywieniowe ABC jest: „Rozpowszechnianie wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania się oraz aktywności fizycznej mające na celu zapobieganie chorobom cywilizacyjnym”
 
W ofercie Fundacji Żywieniowej ABC znajdują się konsultacje dietetyczne, psychodietetytczne, analizę składu ciała, trening karmienia, konsultacje psychologiczne oraz psychoterapia. Specjaliści układają indywidualnie przygotowane plany żywieniowe diety dopasowane do konkretnych potrzeb pacjenta w tym diety redukcyjne, rehabilitacyjne, eliminacyjne i inne specjalistyczne. Fundacja prowadzi zajęcia, warsztaty, prelekcję z zakresu zdrowego odżywania wśród dzieci i młodzieży.
Zobacz również