Wróć do listy
BlaBlajer Paulina - Wirtualna Asystentka, Copywriterka
paulina@blablajer.pl
www.blablajer.pl
www.facebook.com/BlaBlajerPaulinaWirtualnaAsystentkaCopywriter/
+48 883 851 904

Zawód wirtualnej asystentki to dość młoda profesja, ale ciesząca się w ostatnich latach ogromnym zainteresowaniem. Coraz więcej biznesów przenosi się do sfery online, a samo profesjonalne zaistnienie w Internecie i mediach społecznościowych okazuje się nie lada wyzwaniem i zadaniem, z którym czasami ciężko się zmierzyć. Przymusowa praca zdalna pokazała wielu z nas, że codzienne zadania mogą być wykonane na tym samym lub lepszym poziomie, gdy są wykonywane poza biurem - online.


Tu pomocnym wsparciem może okazać się wirtualna asystentka, której zleca się konkretne zadania, bez konieczności zatrudniania, zapewniania sprzętu biurowego, miejsca do pracy i „owocowych czwartków”. Płacimy za konkretny czas, spędzony na konkretnej pracy.


Wieloletnie doświadczenie w pracy biurowej na różnych stanowiskach i w różnych środowiskach (instytucje państwowe, organizacje pozarządowe, firmy międzynarodowe) oraz zacięcie do profesjonalnego tworzenia kreatywnych treści (nie tylko) marketingowych, pozwala wysnuć wniosek, że zlecone zadania trafiają w dobre ręce.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i pełną listą zadań, na które być może brakuje Państwu czasu, a z których może Państwa wyręczyć doświadczona asystentka.

Zobacz również